Hakkımızda

 

Türkiye'nin lider yaşam odası ve yemek odası üreticilerinden birisi olan LENOVA MOBİLYA 2010 yılında kurulmuştur.

16.000 m2 kapalı alanda aylık 700-750 takım birinci sınıf oturma odası ve 150-200 takım yemek odası mobilyası üretmekteyiz. Koltuklar, berjerler, yemek masaları, yemek sandalyeleri, konsollar, orta sehpalar ve TV Üniteleri gibi farklı şekil ve boyutlarda geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Kurulduğumuz günden bu yana Lenova Mobilya olarak tasarımlarımızı sürekli yeniledik ve modaya uygun ürünler yarattık. Yenilikçi ideoloji ve yaratıcılıkla Türkiye’ de ve Dünya'nın her yerinde saygın bir mobilya markası inşa etmeyi başardık ve ürünlerimizi şu anda 35 farklı ülkeye ihraç ediyoruz.

Analitik fikir ve çözümlerle siparişin başlangıcından üretime ve sevkiyat sonrasına kadar iş ortaklarımızı sorunsuz bir şekilde memnun etmeyi hedefliyor, ayrıca müşteri memnuniyetini birincil ilkemiz olarak kabul ediyoruz.

Eşsiz tasarımlarımızı üretmek için yüksek teknolojiyi ve kendini işine adamış elleri en kaliteli malzemelerle birleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimize modern, kaliteli, özgün ve modaya uygun ürünler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Bizimle İletişime Geçin


Fabrika : İnegöl Organize San. Böl. 2. Cad. No:26 İnegol/BURSA / TURKEY
Mobiliyum Showroom Stage A - 34 : Mobiliyum İnegöl Mobilya AVM Yeniceköy Mh. Mobilya Cd. No. 36 İnegol/BURSA / TURKEY
Mobiliyum Showroom Stage B - 41 : Mobiliyum İnegöl Mobilya AVM Yeniceköy Mh. Mobilya Cd. No. 36 İnegol/BURSA / TURKEY