Blog

Hem Estetik Hem de Kullanışlı Koltuk Takımlarına Evlerinizde Yer Açın

Koltuk takımları hem salonlar hem de misafir odaları için vazgeçilmez parçalar arasındadır. Bu takımlar sayesinde özgün bir dekorasyon ortaya konabilmektedir. Takımlar, duvar üniteleri ile bir bütün oluşturarak salon ve yaşam odalarında mükemmel bir görünüm yaratmaktadır. Koltuk takımları sayesinde insanlar sohbet eder iken rahat etmektedir. Buluşmaların, aile sohbetlerinin ve kutlamaların ayrılmaz birer ögesi olan koltuk takımları, dikkatli satın alınması gereken ürünlerdendir. Bir koltuk takımı satın alınır iken ilk olarak o takımın rahat olup olmamasına bakılmalıdır. Ardından malzemelerinin dayanıklılığı, oda ile renk uyumunun olup olmadığı, desenleri gibi detaylar da incelenmelidir. Koltuk takımın estetik bir kaygı taşıması, oda dekorasyonu açısından önemli bir paya sahiptir. Estetik olmayan takımlar odanın enerjisini düşürmekte ve insanlarda olumsuz bir his ortaya çıkarmaktadır. Aşağıda estetik olması ile adından söz ettirecek 6 oturma grubu yer almaktadır. Bu estetik oturma grupları sayesinde sohbetlerinizin keyfini ikiye katlayabilirsiniz.

Vito Model Koltuk Takımı

Koltuk takımlarında kullanılan rengin oda ile bir bütünlük oluşturması son derece önemlidir. Takımların içerisinde yer alan parçaların her biri de birbirleri ile uyumlu dekorlara sahip olmalıdır. Böylece oturma odalarında istenen kombin ortaya çıkarılabilmektedir. Eğer oturma odanızda genel olarak açık renkleri kullandı iseniz Vito Model Koltuk Takımı satın alarak bu kombininizi tamamlayabilirsiniz. Mavinin en güzel halinin bir kanepede ruh bulduğu bu takım, berjer ve diğer kanepesinde açık tonları kullanmıştır. Takımın berjerinde özgün bir sırt tasarımı ön plana çıkmaktadır. Sırtınızı ve kollarınızı rahat ettirecek berjer sayesinde işten yorgun döndüğünüz zaman rahatlığa kavuşacaksınız.

Opera Model Koltuk Takımı

Opera Model Koltuk Takımı şık bir oda ortaya çıkarmak isteyen insanlar arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Modelin parçalarında en dikkat çekici unsur ayak detaylarıdır. Estetik bir ayak tasarımına sahip olan Opera, yerden yüksekte bir gövdeye sahiptir. Modelin ikili koltuğunda koyu bir renk göze çarpmaktadır. Diğer parçaları ise krem tonlarının sakinleştirici etkisi ile bezenmiştir. Bu modeli satın alarak geniş bir orta sehpa ile kombin oluşturabilirsiniz. Orta sehpanızın üzerini şık bir biblo ile tamamlayarak odalarınızın şıklık seviyesini üst düzeye çıkarabilirsiniz. Modeli kullanır iken bakır tonlarında bir çerçeve ya da tablo ile duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.

Golf Model Metal Koltuk Takımı

Golf, kendine has özellikleri ile odalarınızda yenilik ve güzellik kavramını aynı anda çağrıştıracaktır. Golf model etkisi ile döşenen odalar, metal renginin ışıltılı görünümünün etkisi altında kalacaktır. Modelde yuvarlak kollar, ilk göze çarpan detaylar arasındadır. Modelin beyaz ve siyahın uyumsuzluğu ile oluşturulması ortaya yaratıcı bir görünüm çıkarmaktadır. Golf Model Metal Koltuk Takımı sayesinde aradığınız çarpıcı etkiyi odalarınızda bulabileceksiniz.

Mabel Model Metal Koltuk Takımı

Eğer evinizin farklı alanlarında mavinin tonlarına yer verdi iseniz oturma odanızı da bu konuya dahil edebilirsiniz. Mabel Model Metal Koltuk Takımı sayesinde metalin göz kamaştırıcı etkisini odalarınıza kadar taşıyabilirsiniz. Modelde yer alan kanepelerde chester detaylar göze çarpmaktadır. Kanepelerin kol kısımlarında rahat edebilmeniz açısından süngerli bir yapı yer almaktadır. Modelin berjeri sade bir tasarıma sahip olup zamansız rengin etkisinde kalmıştır. Gri ile kaplanan berjerde uzun ayaklar ve geniş bir gövde bulunmaktadır.

Oslo Model Koltuk Takımı

Modelde yer alan kanepeler sade renk tonları ve sade bir stil ile döşenmiştir. Ancak berjerlerde hareketli kumaş göze çarpmaktadır. Berjerlerin üst kısımlarını kaplayan hareketli kumaş sayesinde modelde canlılık ortaya çıkmıştır. Berjerlerin ayak kısımları modele ayrı bir stil kazandırmıştır. Kanepelerin birinde krem tonları göze çarpar iken diğerinde siyah rengin etkisinde kalınmıştır. Oslo Model Koltuk Takımı satın alarak modern etkinin çağdaş ürünlerini evlerinizde görüntüleyebilirsiniz.

Prizma Model Koltuk Takımı

Yukarda sayılan modeller ile bir arada değerlendirildiğinde en ışıltılı model olarak söyleyebileceğimiz Prizma, parlak tonları bir arada kullanmıştır. Prizma Model Koltuk Takımı içerisinde bakır tonları ile laciverte bir arada yer verilmiştir. Modelin iki adet berjeri birbirlerinden farklı renge sahiptir. Berjerlerde kol detayı bulunmamakta olup geniş bir gövde göze çarpmaktadır. Modeli satın alarak parlak görünümün etkisi altında kalacak bir oda ortaya çıkarabilirsiniz.