Blog

Güzelliği ile Sizi Hayran Edecek 6 Farklı Koltuk Takımı

Oturma odalarında kullanılan koltuk takımları, evin incisi konumundadır. Şıklığı ve estetik geçişleri ile gözlerinizi kamaştıran koltuk takımlarının fonksiyonelliği de son derece önemlidir. Bazı koltuk takımlarında yenilikçi dünyanın yeni nesil teknolojilerinden yararlanılmakta ve ışık sistemleri kullanılmaktadır. Bazı koltuk takımlarında ise daha eski çağlara dair izler yer almaktadır. Farklı tarzlara hitap eden ve güzelliğiyle sizleri kendine hayran edecek 6 koltuk takımı modeline aşağıda yer verilmiştir. Bu modellerden sizler için en iyi olanda karar kılabilir ve evlerinizi dizayn etmeye şimdi başlayabilirsiniz. Modellerin her biri, 2022 kreasyonu göz önüne alarak tasarlanmıştır. Ayrıca modellerde yer alan minderler, konforlu bir oturum sağlamaktadır.

Toronto Koltuk Takımı

Sıradan koltuk takımı tasarımlarından çok daha uzak olan bu model, özgün kol koyma detayları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Toronto Koltuk Takımı bünyesinde yer alan renk geçişleri, sizleri büyüleyici bir atmosfer yaratmaktadır. Kadifenin yumuşak dokusu, takımdaki her parçaya sinmiştir. Takımı açık renkli duvarlarınız ve açık renk bir halı ile kombin yapabilirsiniz. Ayrıca oturma odalarınızı bitkiler ya da geniş biblolar ile donatarak da hoş bir görünüm elde edebiliriz. Modelde yer alan minderler, çıkarılabilecek ya da yer değiştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede yalnızca bir modelde koltuk takımına sahip olmakla kalmaz, bu modeli değiştirerek de kullanabilirsiniz. Modelde yer alan minderler, asimetrik görünümleri ile koltuklarınıza çok yakışacaktır.

Tokyo Koltuk Takımı

Bu koltuk takımında en çok dikkat çeken ürün hiç şüphesiz orta sehpadır. Orta sehpanın mat tablası, birbirine geçmiş görünümü ve estetik ayakları gören herkesi hayran bırakmaktadır. Tokyo Koltuk Takımı içerisinde yer alan parçalar, özel olarak dizayn edilmiştir. Kanepelerin ve koltukların kumaşı yeşil tonlara sahiptir. Bu nedenle bu modeli oturma odalarınıza yerleştirir iseniz geniş saksılardan ya da yeşil tablolardan yardım alabilirsiniz. Tokyo kanepelerde ve tekli koltuklarda ahşap ayak tasarımlarını görebilirsiniz. Bu ayaklar, yerden yüksek olmayan boyda üretilmiştir. Bu sayede estetik bir görüntü elde edilmektedir. Tokyo model ile beyaz duvarlı oturma odalarınızı mükemmel bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Ayrıca odanızın çerçevelerini yuvarlak yaparak daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Panama Koltuk Takımı

Koltuk takımında dikkat çeken ilk kısım ayak detaylarında yer alan süslemelerdir. Takıma ait kanepelerin, koltukların ve sehpanın ayaklarında gold rengi kullanılmıştır. Orta sehpanın ayakları, sıradan bir görünümden çok daha uzaktır. Panama Koltuk Takımı ile evlerinizde hoş bir görünüm elde edebilir ve ortamın enerjisini yükseltebilirsiniz. Takım içerisinde hem koyu renk hem de açık renk kumaşlar kullanılmış olup tezat bir uyum yakalanmıştır.

Amore Koltuk Takımı

Amore Koltuk Takımı sayesinde oturma odalarınıza yeni bir ruh katabilirsiniz. Sıradan ve sade görümden uzak bu model, odalarınızı baştan yaratmak için iyi bir fırsattır. Model içerisinde hem siyaha hem de kahveye yer verilmiştir. Modelde yer alan kahve tonu tekli koltuklarda yüksek ayaklar bulunmaktadır. Kanepelerin ise ayakları çok daha kısadır. Takıma ait orta sehpa, diğer parçalardan çok daha şık bir dizayna sahiptir. Sehpanın çevresinde ve ayaklarında ışıltılara yer verilmiştir.

Form Koltuk Takımı

Ahşabın doğal geçişlerini taşıyan bu model, oldukça işlevsel bir tasarıma sahiptir. Modelin kumaşında hem beyaz hem de yeşil tonları kullanılmıştır. Koltukların kenar kısımları süngerler ile doldurularak daha rahat bir oturum hedeflenmiştir. Modelin ortasında yer alan orta sehpa, çapraz ayaklara sahiptir. Orta sehpanın tablası ise düz beyaz bir yapıdadır. Form Koltuk Takımı ile evlerinizde istediğiniz aurayı yaratabilirsiniz. Takımı yeşil desenlere sahip bir halı ile kombinleyebilirsiniz. Odanızda daha doğal bir hava yakalamak ister iseniz gerçek bitkilerden de faydalanabilirsiniz. Bitkilerin yeşil yaprakları sizleri betonarmeden uzaklaştıracak ve daha doğal bir ortama taşıyacaktır.

Benzersiz renkleri bir arada barındıran Vito Koltuk Takımı sayesinde evlerinizi güzelleştirmek için yeterli olanağa sahipsiniz. Takım içerisinde bir adet berjer, bir adet lacivert kanepe bir adet de ekru kanepe bulunmaktadır. Modelin düz bir tasarıma sahip sehpası da yer almaktadır. Hemen her boyutta odada rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bu model, beyaz duvar ünitesi ile mükemmel bir uyum yakalayacaktır.

Vito Koltuk Takımı