Blog

Küçük Odalarınız İçin İdeal Köşe Takımları

Özellikle oturma odalarında sık tercih edilen koltuk takımları, yenilikçi tasarımları ile dikkat çekmektedir. Koltuk takımlarının arasında yer alan köşe takımlarını küçük odalarınızda yerden tasarruf sağlamak amacı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca takımın şıklığından dolayı büyük odalarda da kullanıldığı bilinmektedir. Odalarınıza uygun köşe takımı seçer iken bazı hususları göz önünde bulundurmalısınız. Odalarınızın ölçülerini, köşe takımını koymak istediğiniz köşeyi, duvar renginizi ve odada kullanacağınız diğer eşyalarınızı düşünerek bir köşe takımı almalısınız. Köşe takımı seçimi sırasında kendi isteklerinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Aşağıda sizlere yardımcı olması amacı ile 6 farklı köşe takımına yer verilmiştir. Bu modellerden yararlanarak kendiniz için en uyumlu olan köşe takımında karar kılabilirsiniz.

Opera Köşe Koltuk Takımı

Opera Köşe Koltuk Takımı ile sadeliğin zarafetini oturma odalarınıza taşıyabilirsiniz. Modelde yer alan L kanepe, 5 kare süngerden oluşmaktadır. Modelde ağırlıklı olarak yer verilen renk beyazdır. L kanepede her minder için bir yastık bulunmaktadır. L kanepenin ayaklarında 2022 kreasyonundan esinlenerek altın detaylara yer verilmiştir. Takımda kullanılan yan sehpa, altın detayları sayesinde kanepe ile iyi bir uyum yakalamıştır. Modelin deseni sade olup hareketli parçalar ile bir arada kullanılabilmektedir. Hareketli duvar kâğıtları, desenli bir sehpa ya da mermer desenlere sahip bir halıyı bu modelle birlikte kullanabilirsiniz. Sıradan tasarımların aksine yenilikçi edası ile odalarınıza yön verecek bu takımı çok seveceksiniz.

Oscar Köşe Koltuk Takımı

Kendi benliğini odalara taşıyan bu takım, sizleri eşsiz bir güzelliğe mahkûm edecektir. Odalarınızda beyaz ya da ekru gibi sık kullanılan renklere yer vermekten sıkıldı iseniz bu takımı tercih edebilirsiniz. Tamamen siyah ile kaplanmış bu takım, gold ayaklar ile süslenerek minimal bir tasarım elde edilmiştir. Oscar Köşe Koltuk Takımı odalarınızın her yerine iyi bir uyum sağlayacak güzelliktedir. Geniş odalarınızın orta kısmına koyarak kullanabileceğiniz bu takımı, dar odalarınızda köşe kısımda da kullanabilirsiniz. Köşe modelin kol detayları süslerden arındırılmış ve sade bir görünüm arzulanmıştır. Kol detaylarında da süngerlerde kullanılan yumuşak malzemelere yer verilmiştir.

Vito Köşe Koltuk Takımı

Vito Köşe Koltuk Takımı içerisinde yer alan kadife tonlar, evinize huzur ve mutluluk katmak amacıyla tasarlanmıştır. Köşe takımının kenar kısımlarında ışıltılı süslere yer verilmiştir. Koltuğun üstünde kaplan desenli yastıklar ve turuncu sade yastıklar kullanılmıştır. Takımın ön kısmında bir orta sehpa kullanabilir ve odanızın işlevselliğini artırabilirsiniz. Kullanacağınız sehpanın üst kısmı cam, ayak kısımları ise metal olabilir. Böylelikle köşe koltuğunuz ile uyumlu bir orta sehpaya sahip olabilirsiniz. Koltuğun derinleşen süngerleri, sohbetlerinizin daha uzun sürmesini sağlayacaktır. Bu koltuk ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz.

Prada Köşe Koltuk Takımı

Kahve ve siyah olarak farklı iki renk seçeneği ile sizlere sunulan bu koltuk takımına hayran kalacaksınız. Prada Köşe Koltuk Takımı sıradan köşe koltuklarından uzaklaşarak özgün bir görünüm yakalamıştır. Takımın bir kenarında kol koyma alanı var iken diğer kenarında kol koyma alanına rastlanmamaktadır. Genişleyebilen bir yapıya sahip olan bu koltuk takımı, her boyutta odanın içerisinde kullanılabilmektedir. Ahşaptan elde edilen mobilya ayakları siyah ile boyanarak hoş bir görünüm elde edilmiştir. Takımın orta sehpasında da siyah ayaklara yer verilmiştir.

Mabel Köşe Koltuk Takımı

Chester model bir görünüme sahip olan Mabel Köşe Koltuk Takımı rahatlığı seven insanların tercihidir. Takımda kullanılan rahat süngerler, ergonomik sırt ile desteklenmiştir. 5 eş minderden oluşan L koltuk, üçlü koltuğa dönüştürülebilmektedir. Bunun için minderlerden birini yerinden çıkarmalı ve köşedeki iki süngeri diğer iki sünger ile birleştirmelisiniz. Bu sayede bir üçlü koltuğa sahip olabilirsiniz. Modelin bu fonksiyonel yönü sizleri kendisine hayran bırakacak türdendir.

Karaca Köşe Koltuk Takımı

Siyah kadife kumaşın siyah nubuk kumaş ile tamamlandığı bu takım, salonlarında asillik arayanların tercihidir. L köşe koltuk takımında kol detayları ve taban kısımlar, gümüş renk ile donatılmıştır. Takımın ayak detayları yere yakın olup neredeyse hiç görünmemektedir. Bu durum estetik açıdan Karaca Köşe Koltuk Takımı modelini avantajlı yapmaktadır. Koltuğu, ayna yüzeyli bir yan sehpa da ya da orta sehpa ile kullanabilirsiniz. Ayrıca ahşap detaylar da koltuğunuza çok yakışacaktır.