Blog

Yemek Sohbetlerinizi Güzelleştirecek Yemek Odası Takımları

Yemek odaları yemek yerken kullanılabilecek ideal alanlardır. Bu odalarda yemek yemenin yanı sıra sohbet edilmekte ya da televizyon izlenebilmektedir. Yemek odalarında geçirilen zamanın verimli olabilmesi için mobilyaların iyi seçilmesi gerekmektedir. Kullanışlı mobilyalar sizlerin odalarınızda otururken rahat etmenizi sağlayacaktır. Mobilyaların konforlu olması ise sizin odada daha uzun vakit geçirmenize olanak tanıyacaktır. Aşağıda farklı ev tasarımları için farklı mobilya türlerine örnekler verilmiştir. Bu örnekleri inceleyerek eviniz için en ideal yemek odasına kavuşabilirsiniz. Birbirinden harika tasarımların boy gösterdiği yemek odalarında konforlu sandalyeler, estetik masalar ve duvar üniteleri yer almaktadır. Bunlara ek olarak şifonyer ve şifonyer aynasını da model içerisinde bulabilirsiniz.

Florance Yemek Odası Takımı

Estetik geçişlere ev sahipliği yapan Florance Yemek Odası Takımı ile yemek odanızda ihtiyaç duyduğunuz her malzemeye sahip olabilirsiniz. Florance model içerisinde beyazlığı ile odalarınıza huzur verecek bir adet yemek masası bulunmaktadır. Masanın çevresinde ise 6 adet süngerli sandalyeye yer verilmiştir. Sandalyelerin ayak tasarımı sıradan bir tasarımdan uzaklaşarak özgünlüğe yönelmiştir. Sandalyelerin kol koyma kısımları kesiklidir. Modelde hem ahşap hem de metal kaplama ayakları görebilirsiniz. Modelde yer alan şifonyer iki adet rafa sahiptir. Şifonyerin üst bölmesinde dikdörtgen bir aynaya yer verilmiştir. Modeli yemek odalarınızda kullanır iken odanızı beyaz bir boya ile kaplayabilirsiniz. Ayrıca odanızın tabanında beyaz bir halı kullanmanız da hoş bir görünüme neden olacaktır.

Lion Yemek Odası Takımı

Lion Yemek Odası Takımı ile evlerinizi beton duygusundan uzaklaştırarak doğal bir atmosfer ortaya çıkarabilirsiniz. Lion şifonyerde kullanılan ana malzeme ahşaptır. Şifonyer kapaklarında yavaş kapanıp çok ses çıkarmaması için özel bir mekanizma geliştirilmiştir. Şifonyerin orta kısmında siyah minimal desenleri bulabilirsiniz. Üst kısmında ise yuvarlak bir ayna olduğunu görebilirsiniz. Ayakları ortadan birleşen bu şifonyer, sandalyeler ile bir uyum oluşturmaktadır. Sandalyelerde koyu bir renk hâkimdir. Masa ise beyaz tabla ile kapatılmıştır. Lion duvar ünitesi ile evlerinizi baştan yaratabilirsiniz. Farklı inç TV ekranlarına uyum sağlayan duvar ünitesi, sizler için büyülü bir kapıyı aralamaktadır.

Opera Yemek Odası Takımı

Modern izlenimleri klasik duruşlar ile bir araya getiren bu takım, odalarınıza şıklık katmaya hazırdır. Opera Yemek Odası Takımı ile evlerinizde hoş bir aura yaratabilirsiniz. Yemek odanızda yer vereceğiniz bu takım tüm evinizi olumlu enerjisi ile etkileyecektir. Sandalyelerin metal kısımlarında yer verilen altın kaplamalar, takımın daha ışıltılı görünmesine neden olmaktadır. Kahve tona sahip masası ile gözlerinizi kamaştıran bu model, rahatlığı ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Sandalyelerde yer verilen kumaş, kolay silinebilir özelliğe sahiptir. Ayrıca kumaşın yumuşak bir dokusu vardır.

Amore Yemek Odası Takımı

Sadelikten ve sıradanlıktan uzaklaşarak estetik bir görünüm yakalamak amacında iseniz Amore Yemek Odası Takımı tam size göredir. Takım içerisinde yer alan her bir parça, ayrı bir duyguyu yansıtmaktadır. Sandalyelerde 2 farklı model göze çarpmaktadır. Lacivert olan sandalyeler asillik ortaya koyar iken ekru sandalyeler ise serbest bir stil çağrıştırmaktadır. Leopar geçişlere sahip ayaklar, masanın hemen altında yer almaktadır. Bu ayaklara sandalyelerin silver ayakları eşlik etmektedir. Cam bir tabakadan oluşan yemek masası, yemeğinizi kolay yiyebilmeniz için ideal bir tasarıma sahiptir.

Oslo Yemek Odası Takımı

Yemeğinizi sıradan yemek odalarında yemekten sıkıldı iseniz bu modeli seçebilirsiniz. Model hem 2022 öncesine hem de 2022 sonrasına hitap edecek detaylar içermektedir. Geleneksel stilin temsilcisi olan desenli kumaşlar, sandalyelerin arkasında yer almaktadır. 2022’ye ait gold detayları ise her köşede bulabilirsiniz. Minimal tasarımları bünyesinde barındıran bu ürün, fütüristik yaklaşımı ile hem sabah kahvaltılarınızda hem de akşam yemeklerinizde size eşlik edecektir. Oslo Yemek Odası Takımı ile geniş aileleri bile rahat bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

Gucci Yemek Odası Takımı

Gucci Yemek Odası Takımı özgün saat tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Şifonyerine ait olan aynayı saat olarak kullanan bu model, ahşabın doğallığını beyazın sadeliği ile buluşturmaktadır. Şifonyerinde kullanılan birinci sınıf kalite malzemeleri sayesinde uzun yıllar bu ürünü kullanabilirsiniz. Şifonyerin üst kısmı ahşap ile alt kısmı ise beyaz lake boya ile kaplanmıştır. Ahşap tabakayı yemek masasında da görmeniz mümkündür.