Blog

Çarpıcı Görünümleri ile Özgün Bir Dekorasyon Fikri Yaratacak Koltuk Takımları

Koltuk takımları bir evi özel kılan mobilyalar arasındadır. Evin kendisine has aurasını başarılı bir şekilde ortaya çıkaracak bu ürünler sayesinde kendinizi olduğunuzdan daha iyi hissedebilirsiniz. Oturma odası, yaşam odası, salon gibi alanlarınızı daha fonksiyonel bir hale getirmek için satın alabileceğiniz koltuk takımları sayesinde sohbetlerinizi en keyifli formlara dönüştürebilirsiniz. Evinizde geçirdiğiniz zamanların kalitesini artıracak özgün tasarımlı ürünler, evde kullanılan diğer mobilyalar ile uyum sağlayacak şekilde seçilmelidir. Aksi takdirde ortaya hoş olmayan bir dekorasyon çıkacaktır. Özgün dekorasyonunuzu ortaya çıkarabilmeniz için aşağıda 6 çarpıcı oturma grubu modeli sıralanmıştır. Bu modellerden ilham alarak evlerinizi ev özel şekilde dizayn edebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan bilgiler sayesinde oturma grubu modeli seçiminizde gereksiz yere zaman kaybını da önleyebilirsiniz.

Bonicci Model Koltuk Takımı

Evlerinizi özel kılacak çarpıcı detaylara sahip bu modelde rahat süngerlerden yararlanılmıştır. Modelin berjeri yuvarlak bir tasarıma sahip olup kalın gövdesi ile dikkat çekici bir yapıya bürünmüştür. Modelin kanepelerinde ise berjerdeki gibi yuvarlak bir tasarım göze çarpmaktadır. Model içerisinde yer alan her bir parçada sarı ayakların ışıltısına tanık olabilirsiniz. Parçaların gövdesinde ise siyah ve beyaz renklerinden yararlanılmıştır. Sizlere pozitif bir enerji aşılayacak Bonicci Model Koltuk Takımı sayesinde aydınlık odalara kavuşabilirsiniz. Modelde yer alan kanepeler, siyah ve beyaz renkli kırlentler ile süslenmiştir. Kırlentlerden bazılarında ise hareketli kumaş kullanılmıştır. Bu takımı satın alarak sarı ayaklara sahip bir orta sehpa ile kombin yapabilirsiniz. Orta sehpanın tablasının beyaz olması, modele daha rahat uyum sağlayabilmesine yardımcı olacaktır.

Infinity Model Koltuk Takımı

2022 yılında ve öncesinde adından sıkça söz ettiren Infinity, aradığınız rahatlığı sizlere sunabilecek nitelikte bir takımdır. Takıma ait her parça son derece estetik şekilde dizayn edilmiş ve salon dekorasyonunuz düşünülerek renklendirilmiştir. Modelde yer alan renkler siyah ve beyaz gibi sık kullanılan tonlarda olsa da bu tonların aksesuarlar ile daha kolay kombin yapılabildiği bilinmelidir. Modeldeki kanepelerin ayakları kısa bir formda iken berjerlerde uzun ayaklar göze çarpmaktadır. Sade tasarımlı berjerlerde dilediğiniz kadar kalabilir ve vücudunuzu dinlendirebilirsiniz. Infinity Model Koltuk Takımı sayesinde çağdaş esintilerin izlerine her an tanık olabilirsiniz.

Gucci Model Koltuk Takımı

Kanepelerinde yer alan ahşap ayakları sayesinde sizleri doğal bir görünüm ile buluşturacak bu modeli severek kullanacaksınız. Modelin kanepelerinin birinde yeşilin koyu tonu yer alıyor iken diğer kanepede krem rengi kullanılmıştır. Son yılların ön plana çıkan tasarımı arasında sayılabilecek farklı renk kullanımları, odalarda daha canlı bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Gucci Model Koltuk Takımı içerisinde yer alan berjerlerde sade bir dizayn bulunmaktadır. Modeli satın alarak sadelikten nasibini almış parçaların modern dünya ile uyumuna tanık olabilirsiniz.

Vito Model Metal Koltuk Takımı

Model ilk olarak berjerlerindeki sırt detayı ile dikkat çekmektedir. Berjerlerin sırt kısmı uzun bir yapıda imal edilmiş olup boynunuzu rahat ettirecek şekilde tasarlanmıştır. Berjerlerin gövde kısmı kalın yapıda olup kısa ayaklara yer verilmiştir. Modelde bulunan kanepelerde birbiri ile tezat iki renkten yararlanılmıştır. Beyaz ve siyah renklerdeki bu parçalarda metal kırlentler göze çarpmaktadır. Vito Model Metal Koltuk Takımı ile aradığınız salon dekorasyonunu kısa sürede ortaya koyabileceksiniz. Modeli geometrik şekle sahip bir masa ile kombin yaparak odanızı tamamlayabileceksiniz.

Florance Model Koltuk Takımı

Model ilk bakışta zamansız bir görünümü çağrıştırmaktadır. Zamansız görünümden kasıt modelin yalnızca bu yıl içerisinde değil diğer yıllarda da popülerliğini yitirmeyeceğidir. Modele ait berjerde kol kısmı bulunmamakta, sırt kısmında ise dekoratif bir görünüm yer almaktadır. Modelin her parçasının ayakları kısa olup modern çağın izlerine rastlanmaktadır. Kanepelerin kenar kısımlarında dalga görünümünü andıran geçişlerden yararlanılmıştır. Florance Model Koltuk Takımı içerisindeki minderler rahatlığınızı sağlamak amacı ile kaliteli şekilde üretilmiştir.

Lion Model Koltuk Takımı

Kahve renk tonlarında bir berjere sahip olan bu modelde özgün detaylar yer almaktadır. Modele ait kanepelerde sırt ve kol detaylarında minimal çizgilerden ilham alınmıştır. Lion Model Koltuk Takımı satın alarak evlerinizde çağın yeniliklerinden yararlanabilirsiniz. Modelin farklı renklerini duvarlarınızda kullanabileceğiniz bir tablo ile bütünleştirebilirsiniz.