Blog

Ergonomik Koltuk Takımları Sayesinde Sağlığınızı Ön Planda Tutun

2022 yılı koltuk takımları şıklıkları ile göz kamaştıracak şekilde üretilmektedir. Koltuk takımlarının tasarımı son derece fonksiyoneldir. Takımların kol kısımlarından ayak kısımlarına kadar her detayında estetik bir görünüm göze çarpmaktadır. Farklı renklerin hüküm sürdüğü koltuk takımlarında soft, mat, pastel, parlak gibi renk tonlarından yararlanılmaktadır. Siyahın asil dünyasını evinizde bulmak ister iseniz mat siyah bir koltuk takımı satın alarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer küçük çaplı odanızı ferahlatmak ister iseniz krem tonları sizin için daha iyi olacaktır. Renklerin ve tasarımların büyüsüne kendinizi kaptırdığınız koltuk takımlarında öne çıkan bir diğer özellik ise ergonomik olmalarıdır. İnsan doğasına uygun parametreler doğrultusunda elde edilen bu mobilyalar sayesinde keyifli sohbetlerinizde rahat edebilirsiniz. Aşağıda 2022 ergonomik koltuk takımları hakkında bazı veriler yer almaktadır. Bu verileri kullanarak evlerinizi en ergonomik şekilde dizayn edebilirsiniz.

Toronto Model Koltuk Takımı

Pastel tonları ile sizleri büyüleyecek bu model sayesinde aradığınız yumuşak geçişlere sahip olabilirsiniz. Yalnızca sizleri değil misafirlerinizi de güzelliği ile etkisi altına alacak bu modeli salonlarınızda ya da misafir odalarınızda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Modele ait ayakların siyah bir renk ile tasarlandığı ve düz bir yapıda olduğu görülmektedir. Modelin iki farklı rengin etkisinde kaldığı da bir gerçektir. Eğer ki kahve tonunun siyah ile buluşmasından hoşlanıyor iseniz Toronto Model Koltuk Takımı tercih edebilirsiniz. Modelin ergonomik bir duruşa sahip olması, sırtınızı ve bacaklarınızı rahat ettirecektir. Modeli kullanır iken yuvarlak bir orta sehpadan kombin konusunda destek alabilirsiniz.

Tokyo Model Koltuk Takımı

Yoluna zamansız renk tonlarının paralelliğinde devam eden bu takım sayesinde evinizde gözle görülür bir yeniliğe şahit olacaksınız. Açık tonlardan elde edilen bu takımda iki adet berjeri ve iki adet kanepeyi görebilirsiniz. Dinlenme amacı ile tasarlanan berjerlerde kalın bir gövde yer almaktadır. Berjerlerin kol kısımları ile kanepelerin kol kısımları aynı şekilde dizayn edilmiştir. Kanepelerin sırt kısmında bulunan yastıklar, bu modeli ergonomik özelliklere sahip kılmıştır. Eğer ki sade bir tasarımı evlerinizde görmek ister iseniz Tokyo Model Koltuk Takımı tercih edebilir ve aradığınız sadeliğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Panama Model Koltuk Takımı

Genel olarak açık tonların ferahlatıcı etkisinde kalan bu takım, odalarınızın olduğundan daha da geniş görünmesine vesile olacaktır. Takım içerisinde iki adet Panama berjer ve iki adet farklı renklerde Panama kanepe göze çarpmaktadır. Misafirleriniz geldiğinde onları saatler boyunca ağırlayabileceğiniz kanepeler, kırlentler ile süslenmiştir. Panama Model Koltuk Takımı içerisindeki kırlentleri oturma sırasında sırtınıza koyarak ergonomik bir oturuş sağlayabilirsiniz. Modelin berjerinde oturarak rahatlığın keyfini saatler boyunca sürebilirsiniz.

Amore Model Koltuk Takımı

Mat renklerin aksine daha kadifemsi renk tonlarından ilham alınarak tasarlanan bu model, iki adet berjer içermektedir. Modele ait berjerlerde ince ve estetik bir ayak tasarımı göze çarpmaktadır. Berjerlerde yer alan ayaklar uzun bir dizayna sahip iken kanepelerdeki ayaklar yere oldukça yakındır. Modelde kullanılan kanepelerin kol detaylarında düz çizgiler kullanılarak özgün bir desen ortaya çıkarılmıştır. Eğer ki salonlarınızda kadifemsi tonların hafif geçişleri ile bir kombin ortaya çıkarmak ister iseniz tercihinizi Amore Model Koltuk Takımı şeklinde yapabilirsiniz.

Form Model Koltuk Takımı

Aradığınız konforu ve estetiği tek bir takım altında bir araya getiren bu model sizlere rahat bir oturum olanağı tanımaktadır. Modelde yer alan geniş minderler sayesinde kanepede oturur iken kendinizi rahatsız hissetmeyeceksiniz. Modelin berjerlerinde ve kanepelerinde yer alan ayaklar ahşaptan imal edilmiştir. Bu sayede odalarınız daha doğal bir atmosfer altında kalacaktır. Form Model Koltuk Takımı satın alarak beyaz bir orta sehpa ile kullanabilirsiniz. Beyaz orta sehpa, kanepe ve berjerlerin rengine kolayca uyum sağlayacaktır.

Prada Model Koltuk Takımı

Hem uzaktan hem de yakından görünümü oldukça dikkat çekici olan bu model evlerinize farklı bir tasarım katacaktır. Modelin tasarımında keskin detayların aksine daha yumuşak geçişlerden yararlanılmıştır. Kol kısımlarından sırt kısımlarına kadar her parçada özgünlüğü görebilirsiniz. Prada Model Koltuk Takımı sayesinde misafirlerinize unutamayacakları bir salon dekorasyonu yaratabilirsiniz. Modelin tek berjeri kanepelerden çok daha sade bir tasarıma sahiptir.